Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin tek bayan aday adayı..

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin tek bayan aday adayı..
  • 08.12.2018

Adalet ve Kalkınma Partisinin, 132 aday adayı arasında tek  kadın aday adayı olan ve Dinar’dan Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Başkan Aday adayı olan, Neşe Taşpınar, haber ekibimize kendisi ile alakalı olarak bilgiler verdi.

Taşpınar Dinar’da 2014 yılında da Belediye Başkanı Aday adayı olduğunu fakat Yaşar YENER Emeksiz adına çekildiğini ve tüm desteğini ise ona verdiğini ifade ederek, Dinar için önemli projelerinin olduğunu ifade etti. Kadın gözüyle dinarın sorunlarını daha iyi bildiğini ifadelendiren Taşpınar, 31 Mart 2019 yılında partisinin adayı olarak seçime girerse ve Dinar halkı teveccüh gösterip kendisini Belediye Başkanlığı makamına taşırsa girilmedik, gönül, sıkılmadık, el, çalınmadık kapı bırakmayacağını ifade ederek, var gücü ile Dinar’ın kalkınması adına elinden gelen gayretin, en iyisini sarf edeceğini ifade etti.

 

30 Yıldır Dinar’da olduğunu bu zaman zarfında, Dinar’da herkes tarafından bilindiğini ,tanındığını ifadelendiren Taşpınar, Dinar’da elinden geldiği kadar, düğün, cenaze, bebek görmesi, hasta ziyareti, gibi önemli konularda Dinar halkını hiç bir zaman yalnız bırakmadığını, sürekli onlar ile iç içe olduğunu vurguladı. İşte Taşpınar’ın mikrofonumuza ifade ettiği konular;

HABER: İSMAİL ÖGEDAY    KAMERA : AHMET UÇMAK

Etiketler: