Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Ak Parti Afyon’da Başkan Adayı Nihat Sarı’yı Tanıttı

Ak Parti Afyon’da Başkan Adayı Nihat Sarı’yı Tanıttı
  • 14.01.2019
  • 420 kez okundu

AK Parti’nin Afyonkarahisar’da 18 ilçe ve 41 belde belediye başkan adayları düzenlenen törenle tanıtıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu spor salonunda gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına, ilçe ve beldelerden çok sayıda partili katıldı. 

AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı ile ilçe ve belde belediye başkan adayları Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda törenle tanıtıldı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, ana kademe, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Ak Parti Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı’nın ismi açıklanarak tanıtıldı. Dinar’da Cumhur ittifakı adayı Dinarlı inşaat Mühendisi Nihat Sarı resmen Ak Parti’den Dinar Belediye Başkanı adayı oldu.

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen konuşmasında , “Bugün (13 Ocak Pazar) itibariyle Mahalli İdareler seçimlerine 77 gün kaldı. Bu süreçte bulduğumuz her fırsatta 31 Mart 2019 mahalli seçimleriyle ilgili hazırlıklar için çalıştık. Partimizin tüm kademeleri ile birlikte aday belirleme ve seçim hazırlıkları konusunda kesintisiz mesai yaptık. Siyasetin ve teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak titiz bir araştırmayla, soruşturmayla, analizle adaylarımızı netleştirmenin gayreti içinde olduk. Tüm bu hazırlıklarımızı tamamlayarak bugüne geldik.Partimizin seçim manifestosu 31 Ocak’ta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız tarafından milletimizin takdirine sunulacak. Şimdi yeni bir seçime giriyoruz. Bu yeni dönemin en önemli özelliği; hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle daha üstün noktaya taşıyacak olmamızdır” dedi

Etiketler: