Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Ak Parti Haydarlı Belediye Başkan Aday Adaylığını Duygu Peker Açıkladı

Ak Parti Haydarlı Belediye Başkan Aday Adaylığını Duygu Peker Açıkladı
  • 08.12.2018

Duygu Peker Ak Parti’den Haydarlı Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı

 

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken Ak Parti’den Duygu Peker Haydarlı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu söyledi ve ilave etti, Bu kutlu yarışta bende varım dedi.

Dinar Gündem Gazetesi ekibine Ak Parti’den Haydarlı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu resmi başvurusunu Ak Parti Dinar ilçe teşkilatına teslim ettiğini söyleyen Duygu Peker Haydarlının Hizmetkârı olacağım dedi.

                                       DUYGU PEKER KİMDİR

15.06.1969 tarihinde Dinar ilçemizde dünyaya gelen Peker, İlkokulu, Ortaokulu ve liseyi sevdalısı olduğu Haydarlıda tamamladı. Daha sonra üniversite eğitimini,  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden başarı ile mezun oldu. Haydarlı sevdalısı Duygu Peker Gündem Gazetesi ekiplerine şunları söyledi.

Duygu Peker; “ Haydarlı’ya iktidar partisi olan Ak Parti’den Belediye başkanı aday adayı oldum. Haydarlı’ya hizmet etmeye gece gündüz hazırım.

Beldemizin coğrafi konumu itibari ile özellikle Tarım, Hayvancılık ve Meyveciliğe önem verilerek halkımızın gelir elde etmesi sağlayacağım.

Halkımıza tepeden bakan değil, herkesin gece ve gündüz hizmetinde olmayı görev bilerek çalışacağım.

Yaklaşık 15 yıl Haydarlı belediyesinin çeşitli birimlerinde çalıştım. Yani Belediye de çalışan biri olarak yapılacak işlere yabancı değilim. Halkımızın alacağı hizmetleri çok iyi bilen birisiyim.

12 Yıl Dinar ilçe Nüfus Müdürlüğünde çalıştım. Dinar’da  2 yıl Nüfus müdür vekilliği görevini yürüttüm. Çıktığım bu kutlu yolda Haydarlımıza hizmet için  Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı oldum.

Tüm Çöl Ovası ve Haydarlı halkımızın desteklerini bekliyorum.” Dedi.

KAYNAK DİNAR GÜNDEM

Etiketler: /