Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Başkan Cengiz Güçlü 14 Mayıs Çiftçiler gününü kutladı

Başkan Cengiz Güçlü 14 Mayıs Çiftçiler gününü kutladı
  • 15.05.2019

Dinar Ziraat Odası Başkanı Cengiz Güçlü 14 Mayıs Çiftçiler gününü kutladı ve Tüm Çiftçileri iftar yemeğine davet etti.

Başkan Cengiz Güçlü mesajında, Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerin her zaman baş tacı olduğunu belirtti.

Başkan Güçlü sözlerine şöyle devam etti, “Yediğimiz her ekmekte, içtiğimiz her çorbada, giydiğimiz her kıyafette çiftçimizin hakkı ve alın teri vardır. Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, tek amaçları üretmek, üretirken insanca ve sadece namerde muhtaç olmadan yaşama azmi ile toprağı işlemeye gayret eden çiftçimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyor, ürünlerinin bereketli, geleceklerinin umutlu olmasını diliyorum” dedi

14 Mayıs Çiftçi Bayramı nedeniyle Dinar Belediye hizmet binası önünde İftar Çadırında iftar yemeği verilecektir. Tüm Çiftçilerimize ve halkımız davetlidir.

Cengiz Güçlü

Dinar Ziraat Odası Başkanı

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /