Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Başkan GÜMÜŞ ve Başkan ÖCEL Haydarlı Kasabasında Toplantı Yaptılar

Başkan GÜMÜŞ ve Başkan ÖCEL Haydarlı Kasabasında Toplantı Yaptılar
  • 19.02.2017

Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL ve Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ Haydarlı Kasabasında Toplantı Gerçekleştirdi.

Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL,Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ ve Ak parti il genel meclis üyesi Alim AKGÜL kasabalardaki merkeze bağlı mahalle muhtarları ve Çöl ovasındaki köy Muhtarları ile bir araya gelerek istişare toplantısı düzenlendi..

18.02.2017 Cumartesi günü

Toplantı gerçekleştirildi.

Haydarlı Kasabası,Tartarlı Kasabası ve Çöl Ovası için birlik ve beraberlik içerisinde göreve geldikleri günden bu güne hizmetlerini gerçekleştiren Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL,Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ hizmet için Ak parti İl genel meclis üyesi Alim AKGÜL Belediye meclis üyeleri ve köy ,kasabadaki muhtarlarla bir araya gelerek istek ve yapılması gerekenleri istişare ettiler.

ÇÖL OVASINDA İKİNCİ DEFA BÜYÜK VE VERİMLİ TOPLANTI YAPILDI.

Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL Tatarlı Belediye Başkan’ı Ramazan GÜMÜŞ ile Haydarlı Kasabasında gerçekleştirilen toplantıya katılım yoğun oldu.

Çöl ovasının sorunları masa’ya yatırılıp çözüm arandı.

Karşılıklı konuşularak Çöl ovasında yapılan ve yapıIabilecek yatırımlar hakkında görüş alış,verişinde bulunuldu. Çöl ovasında yaşayan vatandaşlarımızın istekleri ve ihtiyaçlarının konuşulduğu toplantıda Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL,Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş ,İl genel meclis üyesi ,belediye meclis üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri dile getirilen istekleri ve talepleri not aldılar.

Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL ve Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ  Çöl ovasının ikinci toplantısına köy ve kasaba muhtarlarımızın katılımlarından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek tek tek teşekkür ettiler.

Köy ve Kasaba Muhtarları;

İkinci defa yerinde bir toplantı olduğunu memnun olduklarını karşılıklı fikir alışverişinden çöl ovasına güzel işlerin yapılacağına inanıyoruz. Ayrıca bu toplantıda bizleri bir araya getirip birlik ve beraberlik içerisinde toplantıyı yapan bizleri gönülden dinleyen ev sahipliği yapan Haydarlı Belediye Başkan’ı Kadir ÖCEL ve Tatarlı Belediye Başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. dediler.

Haber; Dinar gündem gazetesi

Etiketler: / /