Başkan Kandemir’den Ditso’ya Ziyaret
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Kandemir’den Ditso’ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim Kandemir, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırk

Editor: Haber Editörü
25 Temmuz 2019 - 00:25

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim Kandemir, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan’ı ziyaret etti.
Suat Selim Kandemir’ in ziyareti sırasında Başkan Abdullah Bağırkan DİTSO hakkında bilgilendirmeler yaparak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Meclis Başkanı Ahmet Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Demir, Nedim Soyaltın, Haluk Gürbüzer, Meslek Komite Başkanlarımızdan Salih Otursun Önder Sayın ve Metin Avcı yer aldı.
Ziyarette Dinar Ticaret ve Sanayi Odası tanıtıldı, odaya yapılacak tadilat projesi anlatıldı, bölge sorunları ve çözüm önerileri hakkında konuşuldu. Başkan Kandemir, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi olarak bölge sorunlarını TOBB’a aktaracaklarını ve takipçisi olacağını ifade etti.
Toplantı esnasında DİTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Gürbüzer’ in doğum gününü iki başkan birlikte kutladı.
DİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bağırkan ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti diye getirerek teşekkür etti.