Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Dinar Cezaevinden Firar Eden Şahıs Yakalandı

Dinar Cezaevinden Firar Eden Şahıs Yakalandı
  • 09.01.2019

Afyonkarahisar’da adam Öldürme ve yaralama suçundan aranması bulunan 2 şahıs, ile Dinar Açık Cezaevinden firar eden 1 Şahıs  jandarma ekiplerince yakalandı.

 

Edinilen bilgiye göre; Afyonkarahisar Merkez Kızıldağ Köyünde adam öldürme ve yaralama suçundan aranması bulunan 2 şahıs jandarma ekiplerince yakalandı. Mahkemeye sevk edilen şahıs tutuklandı.

 

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kent merkezine yakın bir bölgede devriye görevi yaptıkları esnada durumundan şüphelendikleri 2 kişiyi durdurarak üst araması ve GBT sorgulaması yaptıklarıi, Yapılan sorgulamalar sonucunda 2 şahsın adam öldürme ve yaralama suçundan arandığı tespit edildi. Ayrıca yapılan kontröller neticesinde ise Dinar Açık Cezaevinde Firar ettiği tespit edilen 1 Şahıs daha yakalanarak Ceza Evine teslim edildiği bildirildi.

 

Jandarma ekiplerince gözaltına alınan ve jandarma karakolunda işlemleri tamamlanan Adam Öldürme ve yaralama yaptığı tespit edilen 2 şahıs ise  Afyonkarahisar  Adliyesine sevk edildiği ve Şahıslar çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler: