Dinar’ın Efsane Başkanı Mustafa Tarlacı Gündem Gazetemizi...
Reklam
Reklam
Reklam

Dinar'ın Efsane Başkanı Mustafa Tarlacı Gündem Gazetemizi Ziyaret Etti

Dinar ilçemizde sayın Mustafa Tarlacı’nın Belediye Başkanlığı yaptığı dönem de yıllar önce Ülkemizin bazı illerinde dahi doğalgaz yok iken Dinar ilçemize  büyük

Editor: Haber Editörü
10 Ağustos 2019 - 14:13 - Güncelleme: 10 Ağustos 2019 - 14:38

Dinar’ın Efsane Başkanı Mustafa Tarlacı Gündem Gazetemizi Ziyaret Etti

Memleketi Dinar’da Ziyaretler Gerçekleştirdi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı Kurban Bayramı münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yılda da memleketi Dinar’da bayram öncesi bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Dinar Gündem Gazetesini de ziyaret eden Tarlacı İmtiyaz Sahibi ayrıcı Demir Ören Haber Ajansı muhabiri Tahsin Baytar ve Yazı İşleri Veli Er ile görüştü.

Dinar ilçesinde Mustafa Tarlacı’yı gören halkımız özlem ve hasretle bağrına bastı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Genel Müdürlüğünün çalışmalarını anlatan Mustafa Tarlacı, yardımların aksamadan ihtiyaç sahiplerine anında ulaştığını söyledi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  Genel Müdür Yardımcısı  Mustafa Tarlacı ziyaret esnasında yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Her yıl olduğu gibi bu senede Kurban Bayramı tatilimizi Dinar’da geçirmek istedik.  T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un talimatlarıyla Kurban Bayramı öncesinde ülke genelindeki ihtiyaç sahiplerine Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve ilçelerde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yardımları ulaştırdık” dedi.

Gazete imtiyaz sahibi Tahsin Baytar, sayın Mustafa Tarlacı’ya Dinar’a ve memleketimize vermiş olduğu sayısız hizmetlerden dolayı teşekkür etti.  

Sözlerini sürdüren Tahsin Baytar, “ Dinar ilçemizde sayın Mustafa Tarlacı’nın Belediye Başkanlığı yaptığı dönem de yıllar önce Ülkemizin bazı illerinde dahi doğalgaz yok iken Dinar ilçemize  büyük bir emek sarf ederek doğalgazın getirilmesi, TOKİ konutlarını yapılması, Kapalı spor salonu ve Sdatyum çim sahasının yapımı, Cezaevi’nin yapımında büyük katkısının olduğu, iyaş alıveriş mağazası’nın yıkılması planlanırken yıkımını durdurarak alış veriş mağazasının açılması ve orada gençlerimize iş imkanı sağlamıştır.

İlçe merkezimizde iş yeri sıkıntısı hala var yıllar önce yine Hollywood caddesinde bir çok iş yeri dükkan yaparak ilçemize ekonomik katkıda bulunmuştur.

Sayın Mustafa Tarlacı’ya Ülkemize ve Dinarımıza yaptığı ve yapacağı hizmetlerinden dolayı Dinar halkı adına çok teşekkür ediyorum.”diye konuştu

 MUSTAFA TARLACI KİMDİR

Kısaca Dinarlı Hemşerimizi Tanıyalım

2002 yılında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkan Danışmanlığına getirildi. Ardından Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna Müşavir olarak atandı.
2004 – 2009 yılları arasında Dinar Belediye Başkanlığı hizmetinin sonrasında 61 ve 62 nci Hükümetlerde sırasıyla Başbakan Yardımcısı ve Adalet Bakanı olarak görev yapan Bekir BOZDAĞ’ın özel kalem müdürlüğünü yürüttü. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ı özel kalem müdürlüğü görevinde de bulunan Mustafa Tarlacı, 28/08/2015 yılında Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcılığına atandı.  Sayın Mustafa Tarlacı evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..