Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Dinar İYİ Parti İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

Dinar İYİ Parti İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması
  • 17.04.2019

Dinar İYİ Parti İlçe Başkanlığı binasında yapılan basın açıklamasının ardında Dinar ilçe Emniyet Müdürlüğüne de suç duyurusunda bulunacakları bildirildi.

DİNAR İYİ PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULU

BASIN AÇIKLAMASIDIR

 Değerli Basın,

Saygıdeğer Dinarlı Hemşerilerimiz,

Dinar Belediyesi İş Merkezi Zemin Katında asılı bulunan; Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Genel Başkanımız Meral AKŞENER’İN de fotoğraflarının bulunduğu “Dinar İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI” panosu, kendini bilmez kişi ya da kişilerce kesici bir aletle kesilmeye ve yırtılmaya çalışılmıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsiyetine, genel başkanımız Meral Akşener’in kişiliğine saldırı ve saygısızlık olarak kabul ettiğimiz bu olayı, aklıselim hiçbir Dinarlının yapabileceğine ihtimal vermiyoruz.

Demokrasi bayramı şeklinde, saygı, hoşgörü ve anlayışla yürüttüğümüz Yerel Seçim Çalışmalarından sonra; vatandaşlarımızın huzur içinde sandığa gitmesi ve vatandaşlık görevini yerine getirmesine ilçemizde kurulu bulunan tüm partiler olarak katkı sağladık. Huzur içinde gerçekleştirdiğimiz 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi Sonucunu da; “vatandaşımızın tercihinin ve halk iradesinin başımızın üstünde yeri var” diye karşıladık.

Geldiğimiz noktada partimizin genel başkanı ve devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Paşamıza ve parti teşkilat panomuza yapılan bu saygısızlığın iç barışımızı ve kardeşliğimizi kundaklamaya yönelik olduğuna inanıyor, bunu yapan densizleri şiddetle kınıyoruz. Biz ilçe ve ülke huzur ve barışını zedeleyecek hiçbir oyuna gelmeyecek, demokrasiye ve iç barışa katkı sağlamaya devam edeceğiz.

İlçemiz halkına ve kamuoyuna önemle duyurur, herkese saygılar sunarız.

 

                                                                                     17 NİSAN 2019

                                                                      İYİ PARTİ DİNAR İLÇE YÖNETİM KURULU

 

Etiketler: / / / / / / / / / / /