Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

DİNAR İYİ PARTİ’DE SEÇİME HAZIRLIK TOPLANTILARI

DİNAR İYİ PARTİ’DE  SEÇİME HAZIRLIK TOPLANTILARI
  • 19.01.2019

DİNAR İYİ PARTİ’DE

SEÇİME HAZIRLIK TOPLANTILARI

 

Partiler; 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

İl Genel Meclisi Üyelikleri yanı sıra İlçemizde ve Tatarlı Beldemizde Belediye Başkanlığı için yarışacak olan İYİ PARTİ İlçe Yönetim Kurulu ; 15 Ocak 2019 Salı günü Divan Kurulu; 16 Ocak 2019 Çarşamba günü Yönetim Kurulu; 17 Ocak 2019 Perşembe günde Bayanlar Meclisini toplayarak “SEÇİME HAZIRLIK TOPLANTISI” yaptı.

Toplantılarda “İYİ BİR DİNAR, İYİ BİR TÜRKİYE” için İYİ Parti’nin ilkeleri ve amaçları üzerinde duruldu ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Demokrasinin vazgeçilmezi olan siyasi partiler ve 31 Mart Yerel Seçimlerin masaya yatırıldığı ve değerlendirildiği toplantılarda; Sandık Kurulları temsilcileri, Sandık Bina sorumluları ve mahalle sorumluları tespit çalışmaları yapıldı.

İlçe başkanı Raif Öztürk’ün başkanlığında gerçekleşen toplantılarda Seçim Stratejisi tespiti yanı sıra, Divan kurulunun önümüzdeki günlerde yapılmasını planladığı çalışmalar değerlendirildi.

İYİ PARTİ Dinar İlçe Teşkilatı Kurullarının yaptığı toplantıların son gündem maddesi; tamamlanamayan projeler-sebepler,  görülen eksiklikler ve giderilmesi; önümüzdeki dönemde yapılması gerekenler ve projeler konusu oldu. Bu konuda görülen eksiklikler tespit edilirken, Yönetim kurulu Başkanı Raif ÖZTÜRK yönetim kurulu üyelerinden “ önümüzdeki dönem için “ayağı yere basan, yapılabilir, gerçekçi ve öncelikli projeler üretilmesi, üretilen projelerin kendisine ulaştırılmasını” istedi. Giderilmesi gereken eksiklikler ile yeni projelerin bir rapor halinde Belediye Başkanımız ve yeni dönem adayımız Sayın Saffet Acar Bey’e sunulacağını “ ifade etti. 

Etiketler: / / / / / /