Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Dinar Ülkü Ocağında Eğitim Devam Ediyor

Dinar Ülkü Ocağında Eğitim Devam Ediyor
  • 17.04.2019

Dinar Ülkü Ocağında Eğitim Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Dinar ilçe Başkanlığı tarafından açılan Etüt Merkezi Eğitim programları kapsamında İlçedeki gönüllü öğrencilere derslerinde başarı sağlamaları için destek eğitim veriliyor.

Dinar’da Ülkü Ocakları Başkanı Ertuğrul Çetin ve yönetim kurulu organizasyonunda Okulda ki derslerinde başarı sağlamaları amacıyla sürdürdüğü eğitim programlarına 2019 eğitim ve öğretim döneminde ocakta yetişen gençlerimizin vatan, bayrak, millet sevgisi ile büyüyecek önce ailesine daha sonra ülkemize hayırlı bir evlat olmaları amacıyla hem milli hem de manevi değerlerimizin öğretildiği hem de derslerinde başarılı olması için amacı ile gerçekleştirdiğimiz eğitim programları neticesinde ocakta verilen çeşitli dersleri ücretsiz olarak, verdikleri belirtildi.

 

Ocak Başkanı Ertuğrul Çetin şunları söyledi. ‘Ocağımıza gelen geçlerimiz, Hırsız olmaz, Vatan haini hiç olmaz, Madde bağımlısı olmaz, Din düşmanı olmaz. Hayırlı bir evlat olur, Devletine, Milletine, Bayrağına sadık olur, Vatan sevgisi olur, bizler elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar her zaman genç nesillerimizi iyi birer vatandaş olmaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız. ’dedi

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / /