Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Dinar’da Millet İttifakından, Cumhur İttifakına Hayırlı Olsun Ziyareti

Dinar’da Millet İttifakından, Cumhur İttifakına Hayırlı Olsun Ziyareti
  • 06.02.2019
  • 610 kez okundu

Dinar’da Millet İttifakı İYİ Parti Dinar Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Cumhur İttifakı AK Parti Dinar Belediye Başkanı Adayı Nihat Sarı’ya seçim bürosunda hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhur İttifakı Seçim Bürosu önünde Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan adayı Saffet Acar’ı ve beraberindeki Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, İYİ Parti İlçe Başkanı Raif Öztürk yönetim kurulu üyelerini, Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Nihat Sarı ve Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve yönetim kurulu üyeleri çok samimi bir şekilde karşıladı.

Dinar İçin Aynı Masada Toplandılar

Seçim bürosunda Saffet Acar  ile partililer ve vatandaşlar kucaklaştı. Daha sonra aynı masa etrafında toplanarak birlik beraberlik içinde 31 Mart seçimlerini geçirmek için Dinar halkına mesaj verdiler.

Cumhur İttifakı AK Parti Dinar Belediye Başkan adayı Nihat Sarı bizleri ziyaret ederek onurlandıran Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a teşekkür ettiğini belirtti. Nihat Sarı, “ ilçemizde 31 Mart seçimlerinin demokratik ve kazasız belasız geçmesini temenni ederim. Sonuç ne olursa olsun kazanan Dinarımız olsun.”dedi

Ziyarette konuşan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, “ Her şeyden önce Dinar diyoruz Dinar’da hizmetle alakalı elimizi taşın altına koyduk. Bu gün burada sizleri ziyaret etmek seçim büronuzun hayırlı ve olmasıyla temennisiyle geldik. Belediye Başkanı adayı Nihat Sarı’yı aday olmasından dolayı kutluyorum.  Dinar her şeyin en güzeline layık bizde diyoruz ki Dinar’a hizmet edeceğiz. Hizmet İçin yarışacağız. Cenab-ı Allah utandırmasın. Sonuç ne olursa olsun bizler bu yolda bu taşın altına elimizi koymuş insanlarız. Dinar çok büyük bir yer değil herkes birbirinin arkadaşı kardeşi sizlerden istirham ediyorum. Hiç kimse hiç kimseyle ilgili eleştiride bulunmasın. Amacımız Dinar ile alakalı projeniz var ise bizlere getirin bakın Nihat kardeşimde burada biz bunlara saygı duyuyoruz bunları yapmakla alakalı da canla başla çalışacağımızı burandan sizlere arz ediyoruz. Dinar bizim başka Dinar yok 10 yıldır Dinar’a hizmet etmek içinde canla başla çalışıyorum. Kimle çalışıyoruz belediye ekiplerimizle, siz değerli hemşerilerimizle dolayısıyla biz iyi günde, kötü günde, acı günde mutlu günde birbirimizin yanında olmak zorundayız. Ben sonuç ne olursa olsun eğer Nihat kardeşim kazanırsa daha önce kendisine vaat ettim.  Bana düşen görevde beni çağırması gerekirse çağıra bilir derim ki başkanım emret Dinar ile ilgili yapacağım ne varsa yapmaya hazırım. Dedi  Belediye Başkan adayları konuştuktan sonra ilçe başkanları da sırayla  konuşma gerçekleştirerek birlik beraberlik mesajı verdiler.

 Konuşmaların ardından İYİ Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, Cumhur ittifakı Ak Parti Dinar Belediye Başkan adayı Nihat Sarı’ya Çiçek takdim etti. Bir müddet kendi aralarında sohbet ettikten sonra ziyaret sona erdi.

Dinar Gündem Gazetesi

Etiketler: /