Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

DİNAR’DA YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI, ALİ GÜNEŞDOĞAR’IN SEVENLERİ TEPKİLİ

DİNAR’DA YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI, ALİ GÜNEŞDOĞAR’IN SEVENLERİ TEPKİLİ
  • 27.12.2018

DİNAR’DA YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE, YENİ ŞUBE MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI.

Sandıklı Sağlık Meslek Lisesi Müdürü olarak çalışmaktayken  Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yapılan yazılı sınav ve sonrasında yapılan Mülakat sonuçlarına göre yapılan atamada ilçemize atanan Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Ceviz yeni görevine başladı. Aslen Sandıklı’lı olan Ceviz evli ve 3 çocuk babasıdır.

Dinar Gündem Gazetesi olarak ilçemize yeni atanan Şube Müdürü Ahmet Ceviz Bey’e başarılar diliyoruz.

Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde vekaleten 2 yılı aşkın süre boyunca Şube Müdürlüğünde görev  yapan, aynı zamanda Eğitim Bir-Sen Dinar İlçe Temsilcisi olan Ali Güneşdoğar ise Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne geri döndü. Bu haberi öğrenen Güneşdoğar’ın sevenleri bu duruma tepki gösterdi.

Gazetemize gelen Dinarlı Vatandaşlarımız;  “Şube Müdürü Ali Güneşdoğar görevini layıkıyla yapıyordu. Yürüttüğü görev süresi boyunca Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde de mevzuata, işleyişe hakim olmaya başlamıştı, tam faydalı olacağı sırada Şube Müdürlüğü görevinden eski görevine dönmesi bizleri üzdü. Milli Eğitim, biz Dinarlılar için önemli bir kurum ve camia. Çocuklarımızı, geleceğimizi şekillendiren bu kurumda Şube Müdürlüğü kadrolarında maalesef hiç Dinarlı yok artık. Elbette Dinarlı biri yok diye işler kalmayacak fakat bir vesileyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yolumuz düştüğünde insanın derdini dinleyecek, bir bardak çay ikram edecek Dinarlı bir Şube Müdürü olsun istiyor. Üçüncü Şube Müdürü de dışardan geldiğine göre Ali Güneşdoğar İlçe Milli Müdürü olarak devam edemez miydi? Buradan siyasilerimize sesleniyorum Ali Güneşdoğar Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine layıktı ve çok iyi de yapardı. Nihayetinde İlçe Milli Eğitim Müdürü zaten görevlendirme. Şuan kadrolu bir müdürümüz yok, madem görevlendirme yapılacaktı Ali Güneşdoğar’la yola devam etmek daha mantıklı olurdu.

Tabiki Ali Güneşdoğar’ın koltuk meraklısı olmadığını da biliyoruz. Ali hocamız bizim yüreğimizde. Bunu yapan siyasilerimize üzüldüğümüzü dile getirmek istedik.” dedi.

 

Etiketler: /