Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

DİNAR’DA YILBAŞI GECESİNDE EMNİYET KUŞ UÇURMADI

DİNAR’DA YILBAŞI GECESİNDE EMNİYET KUŞ UÇURMADI
  • 01.01.2019

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yeni yıl kutlamaları kapsamında güvenlik tedbirleri ilçe merkezi ve çeşitli odak noktalarda emniyet ekipleri gece saatlerinde soğuk havaya aldırış etmeden yollarda görevlerini titizlik ve önemle yapıyorlar. İlçemizde polis sayısı az olmasına rağmen gece gündüz çalışıyorlar. Tüm yurtta gerçekleştirilen tedbirler Dinar ilçemizde de tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşların yoğun olarak toplandığı umuma açık eğlence mekanları ve yol kontrol faaliyetlerinde yoğunlaştırılmış bir şekilde kontroller gerçekleştirildi. Tedbirler 2 ocak 2019 Çarşamba günü saat 08:00’a kadar uygulanacağı belirtildi.

İlçemizin önemli kritik noktalarında gerçekleşek olaylara karşı bir anda müdahale etmek için tüm ekipler ve polis ekipleri gecenin geç saatlerine kadar yollarda kontrollere devam ediyor.

İlçede Emniyet ekipleri, jandarma, itfaiye, sağlık ve elektrik ekipleri de olaylara ani müdahale etmek için hazır bulundukları öğrenildi. Emniyet ekiplerimiz bu soğukta vatandaşlarımızın huzuru için görev yapıyorlar Allah güç kuvvet versin.

DİNAR GÜNDEM

 

Etiketler: