Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

DİNAR’DA YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAÇLARI TAMAMLANDI.

DİNAR’DA YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAÇLARI TAMAMLANDI.
  • 14.02.2018

DİNAR’DA YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAÇLARI TAMAMLANDI.

İlçemizde Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Kızılören ve Sandıklı Okul takımlarının katılımıyla okul sporları maçlarına Stadyum ve Kapalı Spor Salonunda başlanmıştır.

Müsabakalar Genç, Yıldız ve Küçük Erkekler Futbol, Genç ve Küçük Kızlar Voleybol, Genç, Yıldız ve Küçük Erkekler Futsal ve Yıldız, Küçük Kızlar Futsal ve Yıldız Kızlar Voleybol maçları tamamlanmıştır.

Yapılan birbirinden güzel ve çekişmeli Yıldız Kızlar Voleybol müsabakaları sonucunda Dinar İmam Hatip Ortaokulu C Grubu, Evciler Şehit Hüdai ÇINAR ortaokulu D Grubu birincisi olmuşlardır.

Gruplarında birinci olan Dinar İmam Hatip Ortaokulu C Grubu, Evciler Şehit Hüdai ÇINAR ortaokulu takımları Afyonkarahisar’da yapılacak olan final grubu maçlarına katılmaya hak kazanmıştır.

Yarışmaya katılan tüm takımların sporcularını, hocalarını ve okul idarecilerini tebrik ediyoruz ve final grubu maçlarında başarılar diliyoruz.

Arıca Müsabakaların ilçemizde oynanmasında emiği geçen Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü, Dinar Belediye Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Sağılık Müdürlüğü ve İlçe emniyet Müdürlüğü personellerine teşekkür ediyoruz.