Kaymakamımız Selami Kapankaya'nın Ramazan Bayram'ı Mesajı

Kaymakamımız Sayın Selami Kapankaya’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve


Kaymakamımız Selami Kapankaya'nın Ramazan Bayram'ı Mesajı

Kaymakamımız Sayın Selami Kapankaya’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan'ı, bütün coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. 
Bu bayramda Covid-19 Coronavirus Pandemisi sebebiyle sağlığımız için evlerimizde olmalıyız. Bayramda büyüklerimizi, akrabalarımızı, tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmamalıyız. Bu günlerde onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi paylaştığımızı hissettirmeliyiz. 
Bu duygu ve düşüncelerle, Dinarlı hemşehrilerimin ve Milletimizin Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.