Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

HALK ADAY ADAYLARINA SORUYOR 2

HALK ADAY ADAYLARINA SORUYOR 2
  • 25.11.2018

HALK ADAY ADAYLARINA SORUYOR 2

Geçen hafta 31.Mart.2019 tarihinde yapılacak olan belediye seçimlerinde belediye seçimlerinde aday adayları belli olan AKP belediye başkan aday adaylarına halkımızdan gelen bazı soruları sormuştuk…

Bu sorduğumuz sorulara AKP belediye başkan aday adaylarından Ahmet Çetin ve Neşe Taşpınar halkımızın sorduğu sorulara bu iki aday adaylarımızdan gelen cevapları sitemizde yayınlamıştık…

Halkımız bize soruyor AKP aday adaylarından Burhanettin Yüksel, İrfan Cihan’dan ve Muharrem Öztürk’ten cevap gelip gelmediği sorulmaktadır…

Bilindiği gibi halkın sorduğu sorulara 2 aday adayı Ahmet Çetinle Neşe Taşpınar cevap vermiş ve  sitemizde yayınlamıştık…

Bu sayımızda Burhanettin Yüksel’e, İrfan Cihan’a ve Muharrem Öztürk’e halktan gelen sorular şöyle:

Vatandaş Burhanettin Yüksele soruyor: Vatandaş;      AKP Dinar ilçe başkanlığından kendiniz’mi istifa ettiniz yoksa istifa mı ettirildiniz?
İlçe başkanlığı döneminde Milletvekili Ali Özkaya’yı Ankara’da ziyaret ettiniz mi etmediniz mi, ettiyseniz Dinarın ne gibi önemli sorunlarını ilettiniz, ilettiğiniz bu sorulara nasıl bir cevap aldınız?

Aday adayı olurken sizin aday olmanızı kim önerdi?

Vatandaş İrfan Cihana soruyor Vatandaş; İrfan Cihan bey Mustafa Tarlacının belediye başkanlığı döneminde belediye meclis üyesi idiniz, size belediye başkan yardımcılığı görevi verildi, daha sonra başkan yardımcılığı görevinden kendiniz mi ayrıldınız yoksa görevden mi alındınız?

Vatandaş Muharrem Öztürk’e soruyor Vatandaş;     Siz din adamı olarak görevinizden aday olmak için mi istifa ettiniz yoksa emeklilik zamanı geldiği için emekli mi oldunuz?
Sizin aday adayı olmanızda kendi isteğinizle mi aday adayı oldunuz yoksa size birileri gel bizim AKP den belediye başkan aday adayı ol diye size bir teklif mi geldi?
Aday olmadığınız zaman imamlık görevine geri dönmeyi düşünüyormusunuz?

Vatandaş MHP belediye başkan adayı Nihat Sarıya soruyor:

Vatandaş; Siz Nihat Sarı olarak kendi isteğinizle mi aday oldunuz yoksa birileri sizi MHP den aday olun önerisinde mi bulundu?
Daha seçimlere ve aday kesin sonuçlarına zaman olduğu için bu zaman içerisinde başka bir kişi MHP den aday olacağını açıklarsa adaylığınız devam edecek mi?
Şayet ikinci bir aday çıkacak olursa temayül yoklamasına katılacakmısınız?

Halk bize aday adaylarına bu soruları sorun gelecek cevapları da hem gazetenizde hemde sitenizde görmek istiyoruz. Dediler.
Bizde halkımıza sizlerden gelen soruları soruyoruz 3 aday adayına soruyoruz verdiğiniz cevaplar virgülüne dokunmadan hem gazetemizde hemde sitemizde yayınlayacağız…

Dinar Gündem

Etiketler: