Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

İYİ Parti Dinar Teşkilatından, CHP Dinar ilçe Örgütüne Ziyaret

İYİ Parti Dinar Teşkilatından, CHP Dinar ilçe Örgütüne Ziyaret
  • 23.01.2019
  • 240 kez okundu

İYİ Parti Teşkilatından Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Örgütüne Ziyaret

İYİ Parti Dinar ilçe Yönetim Kurulu üyeleri Ziyaretlerine devam ediyor.

Bugünkü ziyaretleri CHP Dinar İlçe örgütüne oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığının aldığı karar neticesinde Dinar’da belediye başkanı adayı çıkarmayacaklarını,  İYİ Parti’nin adayı Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ı destekleyeceklerini bildirmişlerdi. İYİ Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, Kadın Kolları üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Teşkilatını ziyaret etti. 

CHP ilçe binasında ilçe Başkanı Mevlüt Er ve ilçe örgütü tarafından İYİ Parti teşkilatı çok samimi bir şekilde karşılandı.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mevlüt Er, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını Dinarımızın gelişmesi ve büyümesi için Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe örgütü olarak biz hazırız. diye konuştu.  İYİ Parti Dinar ilçe teşkilatı ve CHP Dinar ilçe örgütü Seçim çalışmalarında daha çok bir araya geleceklerini her zaman sağa da olacaklarını bildirdiler. Dinar halkımızın istek ve taleplerini dinleyerek onları tek tek kucaklayacak ve nasip olursa tekrar Belediye Başkanı sayın Saffet Acar’ı kazandırmak için mücadele edeceklerini ifade ettiler.

Haber Dinar Gündem

Foto, Ramazan Gürbüz

 

Etiketler: /