Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

İYİLER HUZUR EVİ VE (DİTSO)  ZİYARET ETTİ

İYİLER HUZUR EVİ VE (DİTSO)  ZİYARET ETTİ
  • 27.12.2018
İYİLER HUZUR EVİ VE (DİTSO)  ZİYARET ETTİ
İYİ Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk, Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Dinar Ticaret ve Sanayi Odasını ve Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevini ziyaret etti. İYİ Partinin Yönetim Kurulu Üyeleri Efsane kokuyor. Emekli öğretmenlerin yaklaşık yaşları 60 ın üzerinde bu iyi insanlar artık Dinarımızın ileri gelen insanları oluyor. Dinarın geçmişini ve bugününü bilen bilge insanların bilgileri ve hazırladıkları projeler ile Dinar’ın çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Dinar Şahlanacak.
Dinar’da İyi Partinin yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğu emekli öğretmenlerden oluşmakta olduğu için çok büyük bir ilgi topluyor.  Çünkü Dinar’da geçmişten bu güne kadar ilçemizde yetişen öğrencilerin hemen hemen hepsinin öğretmenleri bu kadro, çoğu vatandaşlarımızın öğretmeni olan EFSANELER Dinarlı vatandaşlarımıza hiç yabancı değiller aksine aile durumlarımızı bile bilen emekli öğretmenlerimiz tam kadro ziyaretlere devam ediyorlar. Bir dizi ziyaretlerde bulanan iyi insanlar önce Dinar Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN TİCARET ve SANAYİ ODASINA ZİYARET

 

İyi Parti Dinar İlçe Başkanı Raif ÖZTÜRK ve İyi Parti Üyeleri odayı ziyaretlerinde Dinar Ticaret ve Sanayi Odasının başarılı ve aktif bir şekilde  çalışmalarını takip ediyoruz. Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum.  Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar dileriz. dedi.  Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAĞIRKAN, Meclis Başkanı Ahmet ACAR, Meclis Başkan Yardımcısı Osman DAĞHAN ‘ın karşıladığı İyi Parti Üyeleri ile karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Başkan Bağırkan ve beraberindekiler de, İYİ Partili iyi insanlara 2019 Yılında yapılacak olan Yerel Seçimlerde tüm üyelere başarılar diler, ilçemiz için sorunsuz bir seçim olmasını temenni ederiz. Dedi daha sonra 

BUHURCULAR HUZUR EVİ’NE ZİYARET

          Huzur Evi sakinleri ile buluşan İYİ Parti İlçe Başkanı Raif Öztük ve beraberindekiler Huzurevi sakinlerine ve Şube Başkanı Aynur Toker’e her zaman yaşlılarımızın yanındayız, sık sık ziyaret edeceğiz. Siz annelerimizi ve babalarımızı hiç yalnız bırakmayacağız. Elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız diyerek yaşlılarımızın dualarını aldılar.

Huzurevi Dinar Şube Başkanı Aynur Toker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sizler Dinarımızın bilge insanlarısınız çoğunluğunuz emekli öğretmensiniz sizler yıllarca bu Dinarımızda çok güzel hizmetler yaptınız, bundan sonrada Dinar için en iyi hizmeti yapacağınıza inanıyorum. Bizleri burada ziyaret ettiniz dertlerimize, sorunlarımıza ortak oldunuz sizlere en kalbi duygularımla teşekkür ederim. Diye konuştu.

DİNAR GÜNDEM

 

 

 

 

 

Etiketler: