Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Kaymakam Kapankaya (SYDV) Görev Alan Üyelere Teşekkür Etti

Kaymakam Kapankaya (SYDV) Görev Alan Üyelere Teşekkür Etti
  • 27.12.2018

Kaymakam Kapankaya (SYDV) Görev Alan Üyelere Teşekkür Etti

 

Dinar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının (SYDV) yapısı, yardımları ve yapılması planlanan projeleri hakkında bilgi veren Kaymakam Kapankaya  daha önce (SYDV) heyetinde görev yapan ve görevleri sona eren üyelerimize bir yıl boyunca çalışmalarından dolayı teşekkür belgelerini  Karabedir Köyü Muhtarı Bayram Ali Kirazlı, Stadyum Mahallesi Muhtarı Seval Çalışkan ve emekli imam Hamdi Demiray’a takdim etti.

Toplantıya, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek ve daire müdürleri katıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, 2018 yılının genel bir değerlendirmesi yapılarak yapılan faydalı çalışmalar konuşuldu. Ünümüzdeki 2019 yılı içinde yapılması planlanan çalışmalar ve yürütülecek faaliyetlerinde elden geçirildiği toplantıda bir konuşma gerçekleştiren

 

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın 2018 yılında yapılan çalışmalar döneminde görev alan üyelerimize bugün burada teşekkür belgesi veriyoruz. Tüm muhtarlarımızın mahallerimizde yaşayan muhtaç, mağdur ve yardım bekleyen vatandaşlarımızın tespitini yaparak Vakıf Müdürümüz İrfan Yüksel’e bilgi vererek muhtaç insanları yardım yapılmasına vesile oldunuz. Bir yıl boyunca önemli bir görevi üslendiniz. Dinar’da yaşayan yardıma muhtaç vatandaşları sizlerin sayesinde ulaşarak en iyi hizmeti sunmaya çalıştık bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum. Yeni görev alan arkadaşlarımızla da mahallelerinde karşılaştıkları sorunları hep birlikte iletişim halinde tüm detayların araştırarak en iyi şekilde çözmeye çalışacağız.” dedi. 

Dinar Gündem

 

 

 

 

Etiketler: