Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

 Kaymakam Selami Kapankaya, Hastaların Yeni Yılını Kutladı

 Kaymakam Selami Kapankaya, Hastaların Yeni Yılını Kutladı
  • 31.12.2018

 Kaymakam Selami Kapankaya, Hastaların Yeni Yılını Kutladı
Dinar Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret eden Kapankaya, hastalara yeni yıl hediyesi verdi.
Dinar Kaymakamı Kapankaya’ya, Devlet Hastanesi Baş Hekimi İbrahim Eren Pek, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Mezher Işık, Başhemşire İlknur Yılmaz, Hastane Müdürü Hatice İri ve Hastane Müdür Yardımcısı Mustafa Hoşşirin eşlik etti.

Hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile yakından ilgilenen Kaymakam Kapankaya, Yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak yeni 2019 yılında sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederek yeni yıllarını kutladı.
Dinar Devlet Hastanesinde serviste yatan,13 hastayı tek tek ziyaret eden Kapankaya “Bir yılı daha geride bırakarak millet olarak çeşitli beklenti ve umutlarla 2019 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz. Hastalarımıza moral olsun diye ziyaret ederek küçükte olsa hediye verdik. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Beklentilerimizin başında ülkemizin kalkınması, ilçemizin refahı ve huzuru, mutluluğu, milletimizin birliği ve dirliği gelmektedir. Yeni yılda bu beklentilerimizi gerçekleştirmek için her zamankinden daha fazla gayret sarf edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Dinarlı hemşerilerimin ve tüm kamu görevlilerinin yeni yılını en samimi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi

Etiketler: /