Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

MHP Dinar İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Töreni

MHP Dinar İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Töreni
  • 05.06.2019

MHP Dinar İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Töreni

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar ilçe Başkanlığında Bayramlaşma töreni düzenlendi.

MHP Dinar İlçe Teşkilat binasında çok büyük bir katılım ile Ramazan bayramının ikinci gününde teşkilat mensupları ile Ülkü Ocakları, muhtarlar ve vatandaşlar ile birlik beraberlik içerisinde bayramlaşma gerçekleşti.

Programa, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, MHP Dinar ilçe başkanı Mustafa Karahan, Belediye meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar, muhtarlar, Ülkü Ocakları Başkanı Ertuğrul Çetin, ocak mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan şunları söyledi. “ Öncelikle halkımızın ve burada bizler ile bayramlaşmaya gelen tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bir bayramı idrak ediyoruz, şükürler olsun Allah yenisini nasip etsin. Malum 31 Mart seçimleri bitti biz yoğun bir çalışmaya girdik. Başkanımla ikimiz gece gündüz demeden Dinarımıza bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Siz değerli muhtarlarım sizler bizim gözümüz kulağımızsınız. Bizler tüm muhtarlarımızı seviyoruz. Genç dinamik Afyonun en güzel muhtar kadrosu bizim Dinar. Sonuç itabari ile her zaman yanınızdayız. 

Dinarımızda sanayinin su problemi vardı. Başkanım Ankara’ ya gitti geldi. İçme su boruları geldi. Tahminen önümüzdeki hafta çalışmalar başlayacak.

Mezbahanemiz yapılmaya başladı. Abdullah Yıldız sorumluluğunda çalışmalar devam ediyor. Oda hemen hemen bir haftaya bitecek.

Sokak hayvanları projemiz vardı. onlarda bir kısmını Isparta’ya gönderdik. Sağ olsun başkanımız bu konuda duyarlı personeller ile birlikte nerde bir sokak hayvanı gördüysek hemen gereğini yapıyoruz tedavisini yaptırıyoruz.  Belediye başkanımız yoğun  gelen giden hayırlı olsun ziyaretleri hala devam ediyor. Ancak geceleri görüşüyoruz toplantı yapıyoruz, çalışmalar devam ediyor. Dinarımızın Dinarlımızın içi rahat olsun biz her problemin altından kalkarız.

Biz Dinarımıza Dinarlımıza verdiğimiz 100 gün sözünü tutucağız.

Biz Dinarlımıza 100 gün içinde yapacağız dediğimiz projeleri 90’ıncı günde Allah’ın izniyle tamamlayacağız. Projemizi hem bakanlarımızla hem vekillerimizle görüştük inşallah gerekeni yapacağız. Devletimizin ve Milletimizin her zaman yanındayız.”diye konuştu.

Bayramlaşma programında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’da bir  konuşma gerçekleştirdi. Başkan Nihat Sarı, “ Dinarlı tüm vatandaşlarımın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor ve nice birlik beraberlik içinde bayramlar geçirmemizi diliyorum.  Partimize bizimle bayramlaşmaya gelen  Ülkü Ocağı mensuplarımıza, muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.  Çok değerli muhtarlarım tüm mahallelerin sorunları ihtiyaçları sizlerin ve vatandaşlarımızın aracılığı ile bana ulaşıyor. Bu sorunları yerinde çözeceğiz. Bizler her mahallede toplantı yaparak bir mahalleye bir ay gibi bir süre ayırıp bu mahallenin tüm sorununu yerinde mahallelerde yaşayan vatandaşlarımla çözeceğiz. Dinarımızın da tüm sorunlarını çözmeye gece gündüz çalışacağız. Belediye kapısı tüm halkımıza sonuna kadar açıktır. Her vatandaşım gelip tüm sorununu anlatabilir. Çözüm noktasında elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum.” Diye konuştu.

KAYNAK DİNAR GÜNDEM

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /