Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Müdür Erkan Özcan; İl Müdürü Metin Yalçın’dan Sertifika Aldı

Müdür Erkan Özcan; İl Müdürü Metin Yalçın’dan Sertifika Aldı
  • 09.01.2019
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Törenine Katıldı…

Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreni, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR ve Fatih AKÇİL, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimizin katılımlarıyla, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi çalışmalarının; 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yaygınlaştırılması, daha etkili ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesi amacı ile Milli Eğitim Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı işbirliğinde yürütülmekte olan Beslenme Dostu Okullar Programı Ödül Töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Okullarımızda çocuklarımıza gerekli akademik bilgileri aktarmanın yanında beslenme alışkanlıklarını düzenlemek, sağlıklı ürünlerle beslenmelerini sağlamak da büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı bir gelecek için fedakarlık yapan tüm öğretmenlerimi katılımcılar nezdinde kutluyor ve teşekkür ediyorum ” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri Beslenme Dostu Sertifikalarını, Okul Müdürlerimize takdim etti. 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın sertifika verdiği Okul Müdürlerinin içerisinde Dinar Şakir Ünver İlkokulu Müdürü Erkan Özcan’da yer aldı.


Toplu fotoğraf çekimlerinin ardından tören sona erdi.

Kaynak; Afyonkarahisar il Milli Eğitim Müdürlüğü

Etiketler: