Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Muhtar Bahadır Uysal Mahallem İçin Tekrar Adayım Dedi

Muhtar Bahadır Uysal Mahallem İçin Tekrar Adayım Dedi
  • 06.01.2019

Muhtar Bahadır Uysal Mahallem İçin Tekrar Adayım Dedi

İtfaiye Mahalle Muhtarı ve Muhtar adayı Bahadır Uysal’ın 31 Mart 2019 yerel seçimlerde mahallem için tekrar adayım dedi.

Dinar’a bağlı İtfaiye Mahallesinde 5 yıldır başarılı bir şekilde muhtarlığını sürdüren Bahadır Uysal, ailesi ile birlikte gece gündüz demeden mahalle halkının hizmetine koşuyor. Mahallesinde kazandırmış olduğu büyük işlerden dolayı mahalle halkından büyük destek görüyor. Muhtar Uysal’ın yaptığı çalışmaların başında Kur’an Kursu Cami’sini yardım toplayarak yaptırtmak yer alıyor. 1995 depreminden kalan enkazları kaldırtılarak mahallenin rahatsızlığını gidermiş oldu. Uysal’ın mahallede yapılan çalışmalara birebir katılması ve kanalların kapatılarak yeni yol yapılması girişimleri ise mahalle halkı tarafından takdir toplarken, mahallelinin hastasında, cenazesinde ve düğünlerinde yanında olması takdire şayan bir hareket olduğunu gösteriyor.

Muhtar Bahadır Uysal, 5 yıllık muhtarlık döneminde yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili yapmış olduğu açıklamaların satır başları şu şekilde;

“KUR’AN KURSU CAMİİ’MİZİ MAHALLE SAKİNLERİMİZLE BİRLİKTE YAPTIRDIK”

Muhtar seçilmemin hemen arkasından gecemizi gündüzümüze katarak; siz değerli mahalle sakinlerim ile birlikte “Kur’an Kursu Camii’mizi” yaptırdık. Mahalle sakinlerimle birlikte 23 Aralık 2015’te başladığımız ve gece gündüz demeden çalışarak 23 Ağustos 2017 tarihinde bitirdiğimiz Kur’an Kursu Camii’mizi Mevlid-i Şerif okutarak açılışını yaptık. Böyle hayırlı hizmeti bizlere nasip eden Allah(cc)’ye binlerce kez şükürler olsun.” ifadelerini kullandı.

“UĞRAŞLARIMIZ SONUCUNDA DEPREM ENKAZLARIMIZI KALDIRTTIK”

Değerli mahalle sakinlerimizin isteği üzerine mahallemizin muhtelif yerlerinde bulunan 1995 Dinar depreminden kalma yıkılan binaların enkazlarının kaldırılması için belediyemize müracaatta bulunduk. Belediye ekiplerimiz müracaatımızı dikkate alarak enkazları yerinde inceleyerek keşif yaptılar. Mahalle sakinlerimizin rahatsızlığını dile getirerek isteğimizi gerçekleştirdiler. Mahallemize göz kirliliği ve her türlü zarar veren enkazlar kaldırıldı.

“MAHALLEMİZDE YAPILAN BÜTÜN ÇALIŞMALARDA BİZZAT ÇALIŞTIM”

Mahallemizde yaptırmış olduğumuz; temizlik, yol, su, kaldırım ve arık çalışmalarında mahalle muhtarı olarak birebir ilgilenerek takipçisi olduk. Yapılan işler her zaman olduğu gibi hiçbir aksama olmadan devam edecektir. Mahallemizde yapılan her çalışmada bizzat kendi şahsım çalıştım. Mahallem için mahalle sakinlerim için çalışmaya devam edeceğim.

“İSTİŞARELERİMİZLE SU KANALLARI KAPATILARAK SİNEK VE KÖTÜ KOKU GİDERİLDİ”

Belediyemiz ile yaptığımız istişareler sonucunda İtfaiye Müdürlüğü binası arkasında bulunan su kanalının üzeri belediye ekip ve iş makinaları tarafından kapatıldı. 200 metre uzunluğunda ki su kanalının içine 500’lük korige boru döşendi. Yapılan çalışmalar sonucunda mahalle sakinlerimizin sinek ve koku rahatsızlığı giderildi.

Son olarak İtfaiye Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Bahadır Uysal, “Hizmete Devam ve Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatıdır” ifadelerini kullandı.

Etiketler: