Bugün: - Dinar Gündem Gazetesi

Pazar Mahallesi Muhtarı Suat Gölcük Hizmetlerin Devamı İçin Tekrar Aday

Pazar Mahallesi Muhtarı Suat Gölcük Hizmetlerin Devamı İçin Tekrar Aday
  • 06.02.2019

Pazar Mahallesi Muhtarı Suat Gölcük tekrar Muhtar Adaylığını açıkladı. 10 yıldır Pazar Mahallesi Muhtarlığını yapan ve tekrar aday olan Suat Gölcük 31 Mart 2019’da yapılacak olan seçimler öncesinde Gündem Gazetesi’ne seçime dair açıklamalar yaptı. Pazar Mahallesi Muhtarı Suat Gölcük şunları dile getirdi. Gölcük; “10 yıldır Pazar Mahallesi muhtarıyım ve mahalle halkımın emrindeyim. İyi günde kötü günde her zaman yanlarındayım, olmaya da devam edeceğim. Hiçbir mahalle sakinimize senin işin olmaz bugün git yarın gel demedik. Önüne düşüp resmi kurumları bizzat kendimiz takip ederek işlerini çözmek için mücadele veriyoruz ve vereceğiz. Mahallemi seviyorum mahalle sakinlerimi çok seviyorum muhtarlık yaptığım süre içerisinde hiçbir zaman yorulmadım, sıkılmadım ilk gün ki aşkla şevkle çalışmalarımızı sürdürdük sürdürmeye de devam edeceğiz. Mahalleme hizmet edebilmek için elimden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalışıyorum. Kendimden ziyade kamu kurum ve kuruluşlarının kapılarını ziyaret ederek mahalleme ve mahalle sakinlerime hizmet getirebilmek için canla başla çalışıyorum. Her zaman Pazar Mahallesi sakinlerinin, emrindeyim arkasındayım yanındayım. Bana oy verende vermeyende benim kardeşimdir ben her zaman onlarında yanında olmaya destekçisi olmaya devam edeceğim. Yaptığımız faaliyetler ortada mahalleli yapılan işleri görüyor, biliyor mahallelim ve azalarım ile sürekli istişare halinde ben değil biz olarak Pazar Mahallesini sağlıklı, huzurlu, yaşanabilir bir mahalle haline getirdik.  Diyerek muhtarlık döneminde yaptığı faaliyetleri şöyle sıraladı;

1=)Pazar Mahallemizin görüntüsünü bozan ve çevre kirliliği yaratan yıllardır yerinden kaldırmayan cebri boruları kaldırıp yerine mahallemizi daha güzel daha daha şık gösterecek çift şeritli yol yapılıp yolumuzun çevre düzenlemesi ve çiçeklendirilmesini sağladık.

2=) Şehitimizin adını yaşatmak için cebri boruların kaldırılıp yerine yapılan yolumuzun adı da gurur duyduğumuz kahram şehidimizin ismini  Astsubay Şehit Alper İzzet Taşbaş Sokak olarak düzenledik. Tüm şehitlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.

3=) Fitnes ve spor aletlerinin de için de bulunduğu iki adet çocuk parkını Pazar Mahallemize kazandırdık. 

4=) Pazar Mahallemizde doğalgazsız bir tek evimiz kalmadı. Kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde mahallemizin bu sorununu da çözüme kavuşturduk. Sadece Çivril anayolunun geçmesinden dolayı 4 adet ev doğalgaz alamamıştır.

5=) 10 yıl içerisinde mahallemiz de parke taşı yapılan sokaklar şunlardır; Santral Caddesi ara sokak, Bağlar Sokak, Keskin Sokak, Yüzbaşıoğlu Sokak, Park Sokak ve Alper İzzet Taşbaş Sokak’tır.

6=) Hasta olan seçmenlerimizi hastaneye götürüp tedavileri bittikten sonra evlerine getiriyoruz. Tedavisi burada yapılmıyorsa birde rapor çıkacak ise Isparta ve Afyonkarahisar İllerine kendi şahsi aracım ile götürerek hizmet almalarını sağlıyoruz.

7=) İhtiyaç sahibi aileleri gece gündüz bizzat gözetiyor, takip ediyor, ne gerekiyorsa gereken ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

8=) Seçildiğimiz günden beri mahallemizde ki çocuklarımıza okullar yaz tatiline girdiğinde ‘karneni getir futbol topunu götür kampanyası ile karne hediyesi olarak futbol topu hediye ediyoruz. Böylelikle çocuklarımızı spora teşvik ederek sağlıklı yaşamalarını sağlamaya çalışıyoruz.

8=) Mahallemizde ki evlere ve Apartmanlara her ay bir kez temizlik malzemesi veriyoruz.

27 yıldır mahalleme çok yakın olan Yıldız Pide Salonun da Dinar’a ve Dinarlıya hizmet vermek adına esnaflık yapıyorum. Pazar Mahallesini ve mahalle sakinlerimi çok seviyorum onlara hizmet etmeyi çok seviyorum. Bu zamana kadar canla başla çalıştık. Bütün hizmetleri elimizden geldiğince mahallemize getirmek için çalıştık. Bu zamana kadar yaptığım hizmetleri aşk ile şevk ile yaptım. İnşallah bir dönem daha mahalle sakinlerimiz bu görevi bize verdiklerinde yarım kalan işlerimizi ivedilik ile yapmaya daha çok hizmet getirmeye devam edeceğim. Mahallemle de gurur duyuyorum mahallemde bu zamana kadar hiçbir asayiş olayı yaşanmadı. Hastalıkta sağlıkta cenazede düğünde hep birlik içerisindeler. Sağlıklı mutlu huzurlu bir şekilde mahallemizde yaşamaktayız. Şimdiden 31 Mart yerel seçimlerinde tüm muhtar ve muhtar adaylarına başarılar dilerim.’’ Diye konuştu

Kaynak Dinar Gündem Gazetesi

                                               

 

 

 

Etiketler: