Afyonkarahisar İgm üyesi Ahmet çetin’den Akşam Yemeği
Reklam
Reklam
Reklam

Afyonkarahisar İgm üyesi Ahmet çetin’den Akşam Yemeği

İGM Üyesi Ahmet Çetin’den Akşam yemeği Ak Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclis üyesi Ahmet Çetin, akşam yemeği verdi  Dinar Bülüçalan köyünde ikamet eden İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ç

Editor: Haber Editörü
25 Temmuz 2019 - 20:27

İGM Üyesi Ahmet Çetin’den Akşam yemeği

Ak Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclis üyesi Ahmet Çetin, akşam yemeği verdi

 Dinar Bülüçalan köyünde ikamet eden İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Çetin köy evinde davetlileri karşıladı. Akşam yemeğine, Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz, Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Belediye Meclis Üyeleri, Dinar Bilim ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Mete Karapınar, Avukat Metehan Aydın ve Avukat Kazım Binbir katıldı.

Akşam yemeğinde bir araya gelen davetliler yemekten sonra bolca sohbet ettiler. Konuşmaların ve düşüncelerin paylaşıldığı gecede, Dinar ve köylerimizin durumu, kalkınması, köylerde bulunan çiftçi vatandaşlarımızın desteklenmesi, köylerin, tarımın ve hayvancılığın önemi hakkında istişare ettikleri, Dinar ilçemize gelecek olan yatırımlar köylerimize verilecek olan destekler ve hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundukları kaydedildi. Davetliler Ahmet Çetin’e kurduğu köy sofrasından dolayı teşekkür etti.

Dinar Umut Gazetesi

Abidin Kayalar