Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Demiröz 30 Ağustos Dolayısıyla...
Reklam
Reklam
Reklam

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Demiröz 30 Ağustos Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayınladı. Bilal Demiröz Mesajında şunları kaydetti;

Editor: Haber Editörü
29 Ağustos 2019 - 17:16 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 - 17:59

Ak Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi Bilal Demiröz 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

Bilal Demiröz Mesajında şunları kaydetti;  “Vatan topraklarının kurtuluşu ve bağımsızlığımızı müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Milletimiz tarih boyunca bağımsızlığından ve özgürlüğünden asla taviz vermemiş bu uğurda her türlü mücadeleyi göze almıştır. Esarete karşı boyun eğmeyen milletimiz, başlattığı Kurtuluş Savaşı’yla bağımsızlık ideali etrafında kenetlenerek, eşsiz zaferler kazanmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan başlattığı bağımsızlık mücadelesi vatan topraklarının her köşesine yayılarak 30 Ağustos’ta kazanılan zaferle başarıya ulaşmıştır. Ülkemizi parçalamak isteyenlere karşı milletimizin tüm imkânsızlıklara rağmen gösterdiği sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılan bu zafer, bağımsızlık mücadelemizin dönüm noktalarından birisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimizin ve Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.” dedi.

Bilal Demiröz

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..