Akgün Köyünde Kadınlara Kooperatif Kuruldu
Reklam
Reklam

Akgün Köyünde Kadınlara Kooperatif Kuruldu

Dinar İlçemize bağlı Akgün köyünde muhtar Serdar Karagöz'ün çalışmaları sonuç verdi. Muhtar Serdar Karagöz uzun zamandır köyde yaşayan kadınların sosyal,

Editor: Haber Editörü
14 Ocak 2021 - 22:20

Dinar İlçemize bağlı Akgün köyünde muhtar Serdar Karagöz'ün çalışmaları sonuç verdi. Edinilen bilgilere göre Muhtar Serdar Karagöz uzun zamandır köyde yaşayan kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan faydalanabilecekleri koopretif kormak için büyük bir uğraş verdi.

Köyde bulunan okul binasınında kadınlar tarafından kullanılmasını yetkili makamlardan istedi. Muhtar Serdar Karagöz; Sevgili köylülerim!

Okulumuz'un köyümüz muhtarlığına tahsisinden sonra, hayllerini kurmuş olduğumuz .kadınlarimizın sosyal,kültürel ve ekonomik olarak köyümüz ve köylülerimizin ekonomisine doğrudan katılmalarini sağlayacak olan ve sadece kadınlarimiza ait olan bir kooperatifi nihayet.allah'ın izni ile kurduk.

Kurulum için hiç tereddütsüz bende varim diyen kadinlarimiza sonsuz teşekkur eder,rabbimden birlik ve beraberlik içinde çalısmalarini ve akıl almaz bir sekilde başarıdan başarıya kosmalrinı dilerim.

Bizim bu projelerimize cani gönülden destek veren kıymetli vekilimiz ALİ ÖZKAYA bey başta olmak üzere fikir ve düsuncelerimizde bizleri dinleyip desteklerini esirgemeyen ilcemiz kaymakami SELAMİ KAPANKAYA beye, il genel meclisi üyeleri AHMET CETİN ,BİLAL DEMİRÖZ beylere, özel idare müdürümüz,MEHMET ÖZER beye saygı ve hörmetlerimi sunarim.

YA ALLAH BİSMİLLAH'dedi

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..