Belediye başkan adayı Özkan Öztuğ Dazkırıda atıl kalan bina hakkında konuştu :Bu gördüğünüz bina devlet tarafından "İlkyardım ve Trafik Hastanesi " olarrak1980 li yılların sonunda yapıldı.Yillarca kaba inşaat olarak atıl vaziyette cataltepenin üstünde yağmura ,kara, soğuğa, sıcağa maruz kaldı.Dolayisiyla hem beton hem de demir ömrünü tamamladı,anlayacağın artık ucube bir yapıya dönüştü. Karot örneği bile alınmadı belki. Yarın öbür gün bir deprem olsa ne kadar dayanır. Ben yetkilileri buradan uyarıyorum. Nasreddin hoca misali testi kırılmadan tokadı atalım. Hiç bir rakam yarın orada ölen bir cocugumuzdan bir canimizdan değerli değildir.
MEMLEKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ÖZKAN ÖZTUĞ
MEMLEKET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ÖZKAN ÖZTUĞ