Başkan Ali Arıkan’dan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı
Reklam
Reklam

Başkan Ali Arıkan’dan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Ali Arıkan 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Arıkan mesajında; "19 Eylül’ün yurdumuzun

Editor: Haber Editörü
18 Eylül 2021 - 14:10

Başkan Ali Arıkan’dan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Ali Arıkan 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Arıkan mesajında; "19 Eylül’ün yurdumuzun her yerinde Gaziler Günü olarak kutlanması, kalbimizde ki yerleri her daim farklı olan kahraman şehitlerimize, gazilerimize karşı vefa borcumuzu bir nebze de olsa sunma imkânı vermektedir. Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu Vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve cesaret ile birlik ve bütünlük içinde hayatlarımızı sürdürüyoruz. Bu asil gerçeği hakkıyla bilen Aziz Türk milleti, vatanını canından yüce sayarak şehitlik makamı ve gazilik mertebesine ulaşan öz evladı askerine sevgi, saygı ve şükran duygularıyla bağlanmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize de sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..