Başkan Arıkan’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Reklam
Reklam

Başkan Arıkan’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Ali Arıkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle; bizleri yarına hazırlayan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’

Editor: Haber Editörü
23 Kasım 2020 - 19:56

Başkan Arıkan’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

 

Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Ali Arıkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle; bizleri yarına hazırlayan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’ Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır’’ vecizesiyle de mesleğin önemine vurgu yaptığı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Ali Arıkan, “Öğretmenlik, Dünyanın en kutsal mesleğidir.

Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Dolayısıyla her çeşit mesleğin toplumdaki bireylere kazandırılması da öğretmenlerin eseridir. Onun için sizler toplumun tüm bireylerine yol gösteren birer öndersiniz. Her bireyin yetişmesinde büyük rol üstlenen, ilim ve irfanı, bilgi ve teknolojiyi genç beyinlere işleyip, onları geleceğe hazırlama konusunda her türlü fedakârlığı da gösteren sizlersiniz.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Öğretmenler Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır “ sözüyle öğretmenlerin ve bireylerin geleceğe hazırlanması misyonunun önemini en güzel şekilde vurgulamıştır.

Başta Başöğretmen Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, çok değerli emekli öğretmenlerimizin ve çalışan öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum.” Dedi.

 Dinar  Gündem Gazetesi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..