Başkan Güçlü’den Mevlid Kandili Mesajı
Reklam
Reklam

Başkan Güçlü’den Mevlid Kandili Mesajı

Başkan Güçlü’den Mevlid Kandili Mesajı Dinar Ziraat Odası Başkanı Cengiz Güçlü Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Cengiz mesajında;

Editor: Haber Editörü
16 Ekim 2021 - 21:11

Başkan Güçlü’den Mevlid Kandili Mesajı

Dinar Ziraat Odası Başkanı Cengiz Güçlü Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Cengiz mesajında; Mevlid Kandilinin; tüm İslam Âlemine, Dinarlı çiftçilerimize ve hemşerilerimize sağlık, mutluluk ve refah getirmesini dileyen Başkan Güçlü mesajında şu ifadelere yer verdi; “Mübarek gecelerin toplum hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili de bu özel günlerin başında yer almaktadır. Peygamber Efendimizin doğumu karanlıkları aydınlığa çevirirken insanlığa rahmet ve güzellikler sunmuştur. Bugün hepimiz Peygamber Efendimizi anlamaya, O’nun engin sevgi ve hoşgörüsüne, izzet ve keremine, rehberliğine muhtacız.


İnsanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlâkî erdemlerin odaklandığı bir şahsiyet olan Hazreti Peygamberin hayatında ve öğütlerinde bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatacak güzel örnekler vardır. Mevlit Kandil’ini, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.
Bu mübarek gecenin tüm dünyada barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyor; hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyorum.” dedi.

Dinar Gündem

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..