Başkan İdris Er’den 19 Mayıs Mesajı
Reklam
Reklam

Başkan İdris Er’den 19 Mayıs Mesajı

Başkan İdris Er’den 19 Mayıs Mesajı Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan İdris Er’den 19 Mayıs Mesajı
Editor: Haber Editörü
18 Mayıs 2022 - 18:19

Başkan İdris Er’den 19 Mayıs Mesajı

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan İdris Er; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu anlamlı günde tüm gençlerimizin bayramını kutluyorum” dedi.

 Başkan Er mesajında şunları ifade etti  " 19 Mayıs 1919’un 103. yıldönümünü kutladığımız bugünde, bağımsız ve özgür bir millet olarak geleceğe güvenle bakabilmek için, geçmişte verilen mücadelelerin önemini genç kuşaklara en iyi şekilde anlatmalıyız. Gençlerimiz, dünyadaki ilerleme yarışında ülkemizin en büyük güvencesi, milletimizin sahip olduğu en büyük zenginliktir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal  Atatürk, “Türk gençliğine terk edip bıraktığımız vicdanî emanet, yalnız ve daima galip olmaktır ve eminim daima galip olacaksınız” sözüyle gençliğe olan güvenini, “Bütün ümidim gençliktedir” sözüyle de beklentilerini dile getirmiştir. İnanıyorum ki fırsat buldukları ölçüde ve kendilerine olan toplumsal güveni fark ettikleri takdirde, bizim gençliğimizin başaramayacağı hiçbir şey yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor ve tüm Dinarlı halkımızın Atatürk`ün bize ve gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk`ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum." dedi.

Dinar Gündem Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..