Başkan Nihat Sarı’dan Başarılı Öğrencilere Hediye
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Nihat Sarı'dan Başarılı Öğrencilere Hediye

Başkan Nihat Sarı'dan Başarılı Öğrencilere Hediye

Editor: Haber Editörü
17 Ocak 2020 - 15:23

Başkan Sarı dan karne gününde Başarılı Öğrencilere hediye
Dinar Belediyesi ve Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile ilçemiz genelindeki (köy, kasaba ve merkez) 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda eğitim gören öğrencilerimize yönelik ödüllü deneme sınavı düzenlendi. 26 Aralık 2019 Perşembe günü İlçemizdeki tüm 5, 6, 7 ve 8. sınıflara dağıtılarak sınav gerçekleştirildi. 
Yapılan sınav sonucunda İlçe genelinde başarılı olan öğrencilere Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından ödülleri verildi.
Ödül dağıtımı sırasıyla Fatih Ortaokulu, Şehit İzzet Taşbaş İmamhatip Ortaokulu, TOKİ Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulunda dereceye giren öğrenciler sınıflarında ziyaret edilerek Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından 1’nci olan öğrencilere bisiklet 2 ve 3’ncü olanlara saat ve başarı belgeleri verildi. Ayrıca Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ve Şube Müdürü Mehmet Ceylan tarafından kitap seti hediye edildi.
Son olarak Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Ortaokulunda düzenlenen karne töreninde ise İlçe birincisi olan öğrencilere Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından bisiklet, 2’nci ve 3’cü olan öğrencilere ise saat ve başarı belgeleri verildi. Dereceye giren öğrencilere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ceylan tarafından kitap seti hediye edildi. 
Başkan Sarı Ödül töreni sırasında yaptığı açıklamada; “Sayın Şube Müdürüm, Sayın Okul Müdürüm, Geleceğimizin teminatı gençlerimiz hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Tatile başlıyorsunuz o yüzden okumaya ve çalışmaya devam. Bu arkadaşlarımız dereceye girdiler. Siz girmeyeceksiniz diye bir şey yok. İnşallah bir daha ki sınav sonucunda hepinizi bu sahneye alacağız. Bizim amacımız ve niyetimiz bu sizlerin de sözünü aldık. Şimdiden hepinize iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum “ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..