Başkan Sarı, “Amacımız ilçemize en iyi şekilde hizmet...
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, “Amacımız ilçemize en iyi şekilde hizmet vermek”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 25 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında bulunan yurtdışı programından dönmesinin ardından belediyemiz birim amirleri ile bir

Editor: Haber Editörü
02 Eylül 2021 - 15:20

Başkan Sarı, “Amacımız ilçemize en iyi şekilde hizmet vermek”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 25 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında bulunan yurtdışı programından dönmesinin ardından belediyemiz birim amirleri ile bir araya geldi. 
Toplantıda; Belediyemiz tarafından ilçemiz genelinde yapılan ve yapımına devam edilen çalışma ve projeler hakkında görüşülerek istişarelerde bulunuldu. 
Toplantıda Belediyemizin vatandaşlarımızın sorunlarına ve taleplerini en hızlı şekilde dönüş sağladıklarını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Birim amirleri ile belirli aralıklarla bir araya geliyor belediye olarak yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında görüşerek istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın belediyemize dönük beklentilerini belediyemiz imkanları doğrultusunda karşılıyoruz. İlçemize en iyi şekilde hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yaşar kan
    1 ay önce
    Sayın Başkanım birde Dinarın trafik sorununa el atsanız.Rast gele park edilmiş araçlar Halk bank bulundugu caddede ziratbankın vakıf bankın bulundugu cadde cengiz zaraffın veya deniz bankın bulundugu caddeleri salı günleri çıkın bir bakın nasıl bir arap saçına dönmüş tafik ve rastgele park edilmiş araçlar yüzünden insanlar tehlike atlatıyor.Ayrıca magza sahipleri kaldırımları işkal ettikleri yetmiyormuş gibi magza önündeki yolları da malzeme koyarak işkal ediyorlar.Magza önüne aracımızı durdurmak istedigimizde lastiklerimizi kesmekle tehtit ediliyoruz park yasagı falan olmamasına ragmen resmen kardeşim buraya park edemezsin burası benim iş yerimin önü diyerek valla lastiklerini patlatırım diye tehtit idiliyoruz umarım bu soruna bir el atarsınız.Size daha öncede böyle bir sorun yaşdıgımızı defalarca yamıştım fakat hiç bir şeyin degişmedigini bu izinde yine gördük.Salı günleri şehir içinde trafigi düzenleyecek bir tane trafik polisi göremiyoruz.Çöl ovalılar olarak bu soeuna el atmanızı