Başkan Sarı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Sarı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Sarı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan

Editor: Haber Editörü
09 Eylül 2019 - 09:26

Başkan Sarı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla ilgili bir mesaj yayımladı.
Başkan Sarı mesajında; Geleceğimizin istikbali olan çocuklarımız aynı heyecan ve coşku ile hayata ilk adım atmanın atmosferini velileri ile birlikte yaşıyorlar. Çocuklar bizim geleceğimizdir, geleceğimizi çağdaş ve modern bir teknolojik sistemle hazırlamak başta öğretmenlerimizin ve velilerin en önemli görevidir. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.” sözü de eğitimin ne kadar önemli olduğunu belirtmektedir.
Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..