Başkan Sarı, “Dinarımız her geçen gün daha da...
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, “Dinarımız her geçen gün daha da güzelleşiyor”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla ilçemizin daha güzel görünümde olması adına park bahçe işleri ekipleri tarafından ilçemiz genelinde kaldırım ve yol kenar

Editor: Haber Editörü
13 Eylül 2021 - 13:59

Başkan Sarı, “Dinarımız her geçen gün daha da güzelleşiyor” 
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla ilçemizin daha güzel görünümde olması adına park bahçe işleri ekipleri tarafından ilçemiz genelinde kaldırım ve yol kenarlarında ot biçme çalışmaları gerçekleştiriliyor. 
Ekiplerimiz Stadyum mahallesi güzergahında ot biçme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Program dahilinde ilçemizin tamamında ot biçme ve temizlik çalışmaları devam edecek. 
Ekiplerimiz tarafından kaldırım ve yol kenarlarında bulunan otlar biçilerek poşetlerde toplanıyor. Yapılan çalışmalar ile vatandaşlarımızın kaldırımlarda daha rahat ve temiz bir şekilde ulaşım sağlaması hedefleniyor.
Yapılan çalışma ile Kaldırımlarda ve yol kenarlarında oluşan kötü görüntünün ortadan kalktığını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Belediye olarak ilçemizin her noktasında gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bu bağlamda park bahçe işleri ekiplerimiz ilçemizde program dahilinde kaldırımlarda ve yol kenarlarında bulunan otların temizlenmesi için çalışmalar gerçekleştiriyor. Bugün Stadyum mahallemizde çalışmalar yapılıyor. İnşallah ilçemizin her noktası temiz ve güzel bir görünüme kavuşacak.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..