Başkan Sarı, "Halkımız her şeyin en iyisini hak...
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, "Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor"

Dinar Altmış evler Mahallesi Muhtarı Güneş Gültaş ve mahalle sakinleri mahallelerine belediyemiz tarafından yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı

Başkan Sarı,
Editor: Haber Editörü
27 Haziran 2022 - 18:58 - Güncelleme: 27 Haziran 2022 - 19:03

Başkan Sarı, “Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor”
Altmış evler Mahallesi Muhtarı Güneş Gültaş ve mahalle sakinleri mahallelerine belediyemiz tarafından yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler. 
Belediyemiz tarafından; Altmış evler mahallemizde parke taşı döşemesi, çocuk oyun parkı bakım ve onarımı, su kanalı yapımı, kaldırım çalışması ve birçok hizmet gerçekleştirildi. 
Ziyarette; İlçemizin her noktasında belediye olarak gerekli çalışmaların yapıldığını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizin modern bir görünümde olması adına her alanda belediye olarak gerekli çalışmaları yapıyor, projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Mahalle muhtarlarımız ile sürekli işbirliği içerisinde talep ve istekler için imkânlarımız dâhilinde gerekli çalışmaları başlatıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Dinar halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..