Başkan Sarı, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

Başkan Sarı, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun” Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mevlid Kandili dolayıyla bir mesaj yayımladı. Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “Sevgili Peygamber

Editor: Haber Editörü
16 Ekim 2021 - 21:31

Başkan Sarı, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Mevlid Kandili dolayıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “Sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) örnek hayatı ve davranışlarından dürüstlüğü, emaneti korumayı, insan haklarına uymayı, yetim ve kimsesiz çocuklara kol kanat germeyi hayatımız boyunca kendimize prensip edinmeliyiz.

Ülkemizin ve milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde mübarek geceleri birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerini hoş tutmalıyız.

Bu anlamlı gecenin barış, huzur ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm milletimizin ve İslam âleminin Mevlid Kandili'ni en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize ve tüm insanlık âlemine sağlık ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..