Başkan Sarı, “Sıcak asfalt serim çalışmalarımız bu yıl da...
Reklam
Reklam

Başkan Sarı, “Sıcak asfalt serim çalışmalarımız bu yıl da devam edecek”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ile birlikte İlçemize Belediyemiz ve Özel İdaresi arasında imzalanan sözleşme ile

Editor: Haber Editörü
15 Ekim 2021 - 15:15

Başkan Sarı, “Sıcak asfalt serim çalışmalarımız bu yıl da devam edecek”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ile birlikte İlçemize Belediyemiz ve Özel İdaresi arasında imzalanan sözleşme ile yapılacak olan sıcak asfalt serimi öncesi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ile bir görüşme gerçekleştirdi. 
Görüşmede ilçemizde yapılan yol genişletme çalışmalarının olduğu güzergâhlar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan noktalarda önümüzdeki hafta sıcak asfalt serimi yapılacağı belirtildi. 
“DİNARIMIZ MODERN YOLLARA KAVUŞMAYA DEVAM EDECEK”
Dinarımızda bu yılda sıcak asfalt serimi çalışmalarının devam edeceğini kaydeden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde belediye olarak ulaşıma büyük önem veriyoruz. Geçen yıl Çarşı merkezimiz başta olmak üzere birçok noktada sıcak asfalt serim çalışmaları gerçekleşti. Bu yıl yapacak olduğumuz sıcak asfalt seriminde yol genişletme çalışması yaptığımız ve yeni açtığımız yollar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan güzergâhlarda sıcak asfalt serimi gerçekleştireceğiz. İlçemize yapılacak olan sıcak asfalt serimi şimdiden hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..