Başkan Sayın’ın “Babalar Günü” Mesajı
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Sayın’ın “Babalar Günü” Mesajı

İyi Parti Dinar İlçe Başkanı Oktay Sayın, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Sayın, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerleri hiçbir zenginlik...

Editor: Haber Editörü
20 Haziran 2020 - 21:30

Başkan Sayın’ın “Babalar Günü” Mesajı

İyi Parti Dinar İlçe Başkanı Oktay Sayın, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Sayın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek, eşi ve çocukları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak toplum ve aile içinde sevgi ve saygının kurulup gelişmesinde en büyük rolü üstlenen babalarımız; her zaman varlıklarıyla, hayatımızı zenginleştirmekte ve güzelleştirmektedir.

Onlar; yaşam tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatan, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı sağlayan, bizleri hep güçlü kılan kahramanlarımızdır.

Hayatın tüm zorluklarına karşı sırtımızı güvenle dayayabileceğimiz babalarımızın kıymetini sadece bir gün değil her zaman bilmeli, sevgiyi ve saygıyı hiç eksik etmeden vefa duygumuzu onlara her zaman göstermeliyiz.

Bu anlamlı günde; başta şehit babaları olmak üzere yetiştirdikleri sağduyulu, ilkeli ve özgüvenli bireylerle aydınlık yarınlarımızın temelini oluşturan tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutluyor; aramızda olmayanları rahmetle anıyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..