Başkan Şuayip Çiçek Beldesi için Ankara’da
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Şuayip Çiçek Beldesi için Ankara'da

Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Tatarlı kasabasında yapımı devam eden ve yapılaması planlanan projelerin, iş ve işlemlerin hızlandırılması amacı ile Ankara’da Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya'yı Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüştü.

Editor: Haber Editörü
03 Ekim 2019 - 06:21 - Güncelleme: 03 Ekim 2019 - 06:41

Başkan Şuayip Çiçek Beldesi için Ankara'da

 

Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Tatarlı kasabasında yapımı devam eden ve yapılaması planlanan projelerin, iş ve işlemlerin hızlandırılması amacı ile Ankara’da, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüştü.

Tatarlı halkına en iyi hizmeti getirebilmek için sorunları Ankara’da ilgili kurumlara Milletvekili Ali Özkaya’nın öncülüğünde bildirdi.

Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, ‘Tatarlı kasabamız için eğitim, ekonomi, sağlık, kültür gibi her alanda çalışmalarımız var.

Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Afyonkarahisar Valimiz sayın Mustafa Tutulmaz’ın destekleri ile kasabamıza  Çölovamıza daha iyi hizmet alan, daha iyi yaşanabilir kasaba haline getireceğiz. Belediyemizide çölovasına ve kasabamıza çok daha hızlı bir şekilde hizmet veren bir belediye haline getireceğiz.

Amacımız Çölovamıza Tatarlı kasabamıza hizmet getirebilmek,   çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.’dedi

Dinar Gündem Gazetesi

Tahsin Baytar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..