Başkan Şuayyup Çiçek Gece Gündüz Tatarlı İçin Çalışıyor
Reklam
Reklam

Başkan Şuayyup Çiçek Gece Gündüz Tatarlı İçin Çalışıyor

Belediye Başkanımız Şuayyup ÇİÇEK'in girişimleri Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK ve AKPARTİ Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Av. Ali ÖZKAYA'nın

Editor: Haber Editörü
21 Eylül 2021 - 23:02 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 23:07

Belediye Başkanımız Şuayyup ÇİÇEK'in girişimleri Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK ve AKPARTİ Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Av. Ali ÖZKAYA'nın destekleriyle, kasabamız Yeşilyurt Mahallesi Karabalçık mevkisinde bulunan halı sahanın Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tamirat işlemleri başladı.

Başkan Çiçek, halı sahada incelemelerde bulunarak, firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kasabamızda yatırımları halkın hizmetine sunmaya devam ettiklerini belirten Başkan Çiçek, bunlardan birinin de halı saha olduğunu söyledi. Sağlıklı yaşamın anahtarı olan sporu özendirmek, çocukların, gençlerin, vatandaşların spor yapmalarına olanak tanıyacak tesisin, Güçlü Türkiye'mizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak sağlıklı yaşamla geleceklerini aydınlatacaktır. Gençlerimizin her türlü kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayacak tesisimizin hayırlı olmasını diliyor, yapılan tüm yatırımlara Tatarlı halkı olarak hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor, dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..