Başkan Gönüllü Oğlunun Nikahını Kendisi Kıydı 
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Gönüllü Oğlunun Nikahını Kendisi Kıydı 

Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, oğlu Oğuzhan Gönüllü’nün nikahını kendi eliyle kıydı.  Başmakçı Belediyesi evlendirme memurluğunda gerçekleşen nikah merasiminde Vesile Ünlü ile Oğuzhan Gönüllü’nün nikah şahitliklerini Başmakçı İlçe Kaymakamı Halil Yazıcı, Başmakçı İlçe jandarma Komutanı Şemşettin Mutlu İnce, Şerife Yamanlar, ve Turan Gönüllü yaptı.

Editor: Haber Editörü
03 Ağustos 2019 - 19:06

Başkan Gönüllü Oğlunun Nikahını Kendisi Kıydı 
Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, oğlu Oğuzhan Gönüllü’nün nikahını kendi eliyle kıydı. 
Başmakçı Belediyesi evlendirme memurluğunda gerçekleşen nikah merasiminde Vesile Ünlü ile Oğuzhan Gönüllü’nün nikah şahitliklerini Başmakçı İlçe Kaymakamı Halil Yazıcı, Başmakçı İlçe jandarma Komutanı Şemşettin Mutlu İnce, Şerife Yamanlar, ve Turan Gönüllü yaptı. Beyaz güvercinleri bu mutlu günlerinde doğaya bırakan Vesile ve Oğuzhan Gönüllü çifti nikâh merasimlerine katılan herkese teşekkür etti.

Kendi oğlunun nikâhını kıyan Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü ise, çocuklarının bu mutlu gününde onların yanında olmaktan çok büyük bir mutluluk yaşadığını, nikah şahitlerinkilerini yapan Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı’ya, Jandarma Komutanı Şemsettin Mutlu İnce’ye, diğer şahitler Şerife Yamanlar’a ve Turan Gönüllü’ye teşekkür ettiğini söyledi. 
Böyle güzel mutlulukların paylaştıkça çoğalacağına inandığını da kaydeden Başkan Gönüllü, “Allah herkese böyle heyecanlar, güzellikler nasip etsin. Oğlumuz ve kızımızın nikahlarını kıymanın da sevincini ayrıyeten yaşıyorum. Nikahımıza katılan herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Başmakçı Belediyesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..