CHP Afyon ve Uşak’ta Eğitim Verdi
Reklam
Reklam

CHP Afyon ve Uşak'ta Eğitim Verdi

CHP Genel merkezi ve CHP parti okulu tarafından Uşak ve Afyonkarahisar ilimizin ilçeleri CHP’li belediye meclis üyelerine İhsaniye ilçemizde belediye başkanımız

Editor: Haber Editörü
18 Eylül 2021 - 19:47 - Güncelleme: 18 Eylül 2021 - 19:49

CHP Afyon ve Uşak’ta Eğitim Verdi

CHP Genel merkezi ve CHP parti okulu tarafından Uşak ve Afyonkarahisar ilimizin ilçeleri CHP’li belediye meclis üyelerine İhsaniye ilçemizde belediye başkanımız Tunay Türkmen’in ev sahipliğinde imar ve plan bütçe konularında hakkında eğitim verildi.

CHP Afyonkarahisar il başkanı Yalçın Görgöz ve CHP parti okulu Afyon bölge koordinatörü Bora Karakaya tarafından organize edilen eğitim de Uşak ve Afyon belediye meclis üyelerine imar ve bütçe konularında gerekli bilgiler ve değişiklikler aktarıldı.

 Parti okulu eğitimleri kapsamında Bora Karakaya, Mustafa Ayan ve Özgür Özel tarafından verilen eğitim sonunda belediye başkanı Tunay Türkmen ve CHP Afyon yerel yönetimler sorumlusu başkan Yardımcısı Devrim Ölmez katılımcılara teşekkür konuşması yaptı. Seminer Belediye Başkanı Tunay Türkmen tarafından katılımcılara plaket vermesiyle son buldu.

Dinar Gündem Gazetesi

2021/09/2021-09-18-19-48-58.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..