Dazkırı’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlandı
Reklam
Reklam

Dazkırı'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlandı

Cumhuriyetimizin 97'nci yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı çerçevesinde Dazkırı Kaymakamımız Sayın Sercan Sakarya, Hükümet Konağı'nda ,

Editor: Haber Editörü
29 Ekim 2020 - 13:47

Dazkırı'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlandı

Cumhuriyetimizin 97'nci yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı çerçevesinde Dazkırı Kaymakamımız Sayın Sercan Sakarya, Hükümet Konağı'nda tebrikleri kabul etti.
Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Kaymakamımız, mazisi şan ve şerefle dolu Yüce Türk Milletinin işgale karşı göğsünü siper edip ve sonucunda modern Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 97'nci yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın onuru ve heyecanını yaşadığımızı dile getirdi. Bugünün, Büyük Önder ATATÜRK’ün çağdaşlaşma savaşını başlattığı gün olduğunu, Cumhuriyetimizin ilan edildiği ve egemenliğin kayıtsız şartsız millete bırakıldığı gün olduğunu söyledi. 
Dazkırılı hemşehrilerimizin ve protokolün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik etti.   
Tebrikat törenine; Dazkırı Kaymakamımız Sayın Sercan Sakarya, Belediye Başkanımız Sayın İsmail Taylan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin ilçe başkanları, il genel meclisi üyeleri katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..