Dinar Başhekimi Çelik’den Şenol Yılmaz’a Geçmiş Olsun...
Reklam
Reklam

Dinar Başhekimi Çelik'den Şenol Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti

Devlet Hastanesi Başhekimi Alparslan Çelik ve Başhekim Yardımcısı Mustafa Zahid Karadeniz ile birlikte hasta ziyaretleri kapsamında İlçemiz'de Hollanda'dan

Editor: Haber Editörü
18 Haziran 2020 - 17:35 - Güncelleme: 18 Haziran 2020 - 17:40

Dinar Başhekimi Çelik'den Şenol Yılmaz'a Geçmiş Olsun Ziyareti

 

Devlet Hastanesi Başhekimi Alparslan Çelik ve  Başhekim Yardımcısı Mustafa Zahid Karadeniz ile birlikte hasta ziyaretleri kapsamında İlçemiz'de Hollanda'dan Emekli Olan sevilen esnaflarımızdan İdman Yurdu Kıraathanesi mülk sahibi Şenol Yılmaz'ı hasta yatağında ziyaret etti.

Hasta hizmetlerini iyileştirmek, kaliteli ve verimli sağlık hizmet sunumunu sağlamak ve hasta memnuniyetini artırmak için hastaların, sağlık sunumu ve sağlık sistemi hakkındaki duygu ve düşüncelerinin bilinmesi, sunulan hizmetlerle ilgili beklentilerin öğrenilmesi amacıyla Başhekim Alparslan Çelik ve Yardımcısı Mustafa Zahid Karadeniz hastanede yatan hastalardan bilgi aldı.

Şenol Yılmaz şunları söyledi. 'Dinar Devlet Hastanesi'nde herşey çok güzel hastaların bir dediği iki edilmiyor. Personel Güler yüzlü çalışkan. Başhekim Alparslan Çelik beye ve Yardımcısına, Doktorlar, hemşireler tüm sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. 

 

 Hastane değil beş yıldızlı otel sanki çok güzel tertemiz hastanemiz var. 

Başhekimimiz ve ekibini çok başarılı buldum. Tebrik ederim.'dedi

Dinar Gündem Gazetesi 

2020/06/2020-06-18-17-39-56.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..