Dinar’da 3 Cenaze İlanı
Reklam
Reklam
Reklam

Dinar'da 3 Cenaze İlanı

Uluköyden olan İzmir'de ikamet eden Muammer Karaduman'ın, Kabaklı köyünden olan ilçemiz Yeni mahallede ikamet eden Merhum Hasan ve merhume

Editor: Haber Editörü
16 Ağustos 2019 - 15:01 - Güncelleme: 16 Ağustos 2019 - 15:35

Kazanpınar Köyünden olan Isparta'da ikamet eden Ahmet Sağlamın oğlu, Hacer Sağlamın eşi İsmail, Himmet, Mustafa Sağlamların babası Emekli İmam  İbrahim Sağlam vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

CENAZE İLANI
Kabaklı köyünden olan ilçemiz Yeni mahallede ikamet eden Merhum Hasan ve merhume Ayşe Sağcanların kızı, Fevzi Yılmaz ve Sanayi Esnafı Ramazan Şahinlerin kayınvalidesi, Merhume Iraz Yılmaz, Meryem Şahin, Nihat Tosun ve Belediyemizden emekli Mehmet Tosunların annesi Merhum Hasan Tosunun eşi  Fatma Tosun vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

CENAZE İLANI
Uluköyden olan İzmir'de ikamet eden Muammer Karaduman'ın eşi Tevfik, Ekrem, Turhan, Sultan, Mübeccel, İbrahim, Kamil, Sabiha Şahintürklerin kardeşi Tahsin ve Fahrettin Karadumanların gelini Şaban ve Emekli Öğretmen Tuğrul Açıkkolların yeğeni Resmiye karaduman vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..