Dinar’da 4 Yıllık Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. İsmail...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Dinar'da 4 Yıllık Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. İsmail Zorluer Yeni Görevine Başladı

Dinar ilçesinde yeni açılan Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer görevine başladı. Çalışma hayatı 1993 yılandan beri üniversitede çeşitli görevler aldı. Bölüm Başkanlığı, Fakülte kurulu üyeliği, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcılığı, Dazkırı Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü 2011-2015 arası görevlerde bulundu.

Editor: Haber Editörü
30 Eylül 2019 - 14:28

Dinar ilçesinde yeni açılan Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer görevine başladı.

Çalışma hayatı 1993 yılandan beri üniversitede çeşitli görevler aldı. Bölüm Başkanlığı, Fakülte kurulu üyeliği, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcılığı, Dazkırı Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü  2011-2015 arası görevlerde bulundu.

Dinar'da yeni açılan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda görevine başlayan Doç. Dr. İsmail Zorluer, "Okulumuzda 2 bölümde toplam 39 öğrencimiz var. Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü'nde 30 öğrencimiz ve Sigortacılık ve Aktüerya Bölümü'nde 9 öğrenci ile okulumuz eğitim-öğretim görmekte. Göreve gelir gelmez hemen YÖK'e Acil Yardım ve Afet Yönetimi bölümlerine başvurduk" dedi.

Dinar ilçesini ve halkını çok sevdiğini, Dazkırı ilçesinde de görev yapmasından dolayı yöre halkının çok sıcak ve samimi olduğunu bildiğini aktaran Doç. Dr. Zorluer, Afyonkarahisar’ın en büyük ilçelerinden birinin Dinar olduğunu ve ilçeye en iyi hizmeti etmek için elinden gelenin fazlasını yapacağını kaydetti.

Kaynak haber foto

Tahsin Baytar

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..