Dinar’da Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal’ın Cinayetinde, 2 kişi...
Reklam
Reklam

Dinar'da Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal'ın Cinayetinde, 2 kişi serbest bırakıldı

Dinar ilçesi Pınarlı köyünde, tüfekle öldürülen ve 2 metre derinliğindeki kuyuda cesetleri bulunan Cevdet ve Zeliha Uysal çiftini öldürdüğü iddiasıyla tutuklana

Editor: Haber Editörü
26 Şubat 2021 - 19:01 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 20:42

Dinar'da Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal'ın Cinayetinde, 2 kişi serbest bırakıldı

Dinar ilçesi Pınarlı köyünde, tüfekle öldürülen ve 2 metre derinliğindeki kuyuda cesetleri bulunan Cevdet ve Zeliha Uysal çiftini öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Zeliha Uysal’ın erkek kardeşleri  Bünyamin A. Şüpheli sanık Kadir A. ve Oğlu Özcan A. yargılanmak üzere ilk mahkeme Dinar Adliyesi Ağır Ceza’da görüldü.

Dinar T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz kurumundan ilk mahkemeye çıkarılmak üzere jandarma ekipleri cinayeti tek başına işlediğini itiraf eden Bünyamin A. ve olayla ilgisinin olmadığına iddia eden sanık şüpheliler Kadir A. ve oğlu Özcan A. Dinar Adliyesine Getirdi.

2 kişi serbest 1 kişi ceza evine gönderildi

İlk Mahkemesi Dinar Adliyesinde Ağır Ceza Salonunda saat 10:00 sıralarında başladı. Ağır Ceza Salonunda Saat 18:20 sıralarına kadar süren mahkemede sanık şüpheli Kadir A. ve Oğlu Özcan A.’ı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Bünyamin A.'ın ise tutukluluğunun devamı kararı alındı. Jandarma ekipleri Dinar T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Kaynak Dinar Gündem Gazetesi

Tahsin Baytar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..